آگاهی

با تقدیم سلام و درود خدمت همه هموطنان عزیز!

طوری که اکثریت شما عزیزان آگاهی دارید، از سال دو هزار و بطور متداوم و متواتر از سال ۲۰۰۵ به این طرف سر و کارم با میدیاست و در عرصه های محتلف کار ها و فعالیت های را انجام داده ام که همه در خدمت مردم و برای مردمم بوده و میباشد. خداوند (ج) را شکر گزارم که کلام و هنرم مورد پسند و پذیرش هموطنان مهربانم قرار گرفته و با بردن بهره از آنها به من افتخار بخشیده اند. با تأسف نسبت ضیقی وقت و مصروفیت های بیش از حد ادبی و کلتوری و فرهنگی و اجتماعی و از همه مهمتر خانوادگی، کمتر توانسته بودم در جمع آوری اندوخته هایم در یک محل ثابت، موفق شوم و نتوانستم درین مدت همه را زیر یک چتر قرار دهم. روی این ملحوظ تمام کار های ادبی و هنری و فعالیت های اجتماعی که درین مدت از جانب من در عرصه های مختلف و با ارگان های مختلف و نهاد های فرهنگی، اجتماعی و کلتوری و اجتماعات ادبی انجام شده، در وبسایت های مختلف و در صفحات مختلف فیسبوک، در مجلات و صفحات خبری و اطلاعاتی انترنت به چاپ و نشر رسیده، اما؛ چون بطور بسیار پراکنده بوده گاه گاهی اتفاق افتاده که هموطنان و دوستان گرانقدرم از نشر و چاپ آنها بیخبر مانده، در اثر بی اطلاعی آنها را نخوانده و از آنها استفاده لازم را نبرده باشند.

بالاخره بعد از فکر و اندیشهٔ بسیار و مشوره فرزندانم و دوستان نهایت مهربان و دلسوزم که مرا وادار به انجام چنین کاری کردند، تصمیم گرفتم تا یک مرجع واحدی را ایجاد کنم که بتواند معرف تمام اندوخته ها و فعالیت های ادبی و فرهنگی و اجتماعی که تا فعلاً از جانب بنده انجام شده و ازین به بعد انجام خواهد شد برای مردم و علاقه مندان کلام و هنرم، باشد.

لهذا ازین به بعد برای دسترسی به اندوخته ها و فعالیت های بنده میتوانید از طریق (www.waheb.eu) سری به وبسایت بنده زده، در بخش های مختلف به مطالب تازه ازین قلم، کتاب ها، دیزاین های دیجیتال، نقاشی ها، مقالات، مصاحبات و بالاخره داستان های کوتاه این قلم دسترسی پیدا کنید. حضور گرم شما را به این کلبه ای پر از صفا و بی آلایش خوش آمدید میگویم.

با حرمت

صالحه واهب واصل

Leave a Comment